Педагогічний колектив

Ми усвідомлюємо: майбутнє нашої держави залежить від того, чи зможемо ми гідно відповістина виклики сучасного світу і в царині гуманітарній. і в сфері високий технологій.

Характеристика педагогічних працівників

У середній загальноосвітній школі № 23 працюють 30 вчителів. 100 % вчителів мають вищу педагогічну освіту.
Якісний склад педагогічних працівників

Створюємо освітню систему з використанням інформаційно-комунікаційних технологій навчально-виховної та оздоровчої діяльності.

Працюємо над проблемами розвитку креативної особистості, гуманізації процесу навчання, використання нових інформаційних технологій та освітнього моніторингу, організації інноваційної діяльності школи.

Застосовуємо в навчальному процесі проектну методику за допомогою комп’ютерних технологій для розвитку життєвих компетенцій учнів та підготовки їх до життя в умовах інформаційного суспільства.

Формуємо професійні компетенції конкурентно-спроможного вчителя шляхом впровадження інноваційних технологій та інформаційної культури .

Здійснюємо комп’ютерну підтримку викладання предметів. Введено курси для поглибленого вивчення інформатики, що забезпечує прикладну спрямованість навчання за рахунок інтеграції знань і методів пізнання та застосування їх у різних сферах діяльності, в тому числі і професійній.